Webinar update IJF regels 2026

Bijscholing indeling

BURST – Op 21 januari 2026 werd een webinar georganiseerd waarin de internationale aanpassingen aan het wedstrijdreglement werden toegelicht. 

Tijdens deze sessie gaven Heather Loontjens en Val Van Neste een duidelijke en deskundige uitleg over de wijzigingen.

De aangepaste regels gaan in werking vanaf de Provinciale Kampioenschappen 2026.

De SOR  werd aangepast. De one pager voor Vlaamse competeties kreeg ook een update. https://www.judovlaanderen.be/competitie/wedstrijdreglementen/

Heb je na het bekijken van de webinar nog vragen of opmerkingen, dan kan je steeds terecht bij Heather, Val of de Officials Commissie.

Wij willen Heather Loontjens en Val Van Neste hartelijk bedanken voor hun waardevolle uiteenzetting.

Beeldopname webinar

Onze sponsors

Met grote trots en dankbaarheid stellen wij graag onze sponsors aan u voor. Zonder hen zouden we niet in staat zijn om de judosport in Vlaanderen op deze en vele andere manieren te promoten.